Make your own free website on Tripod.com
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*- ARMEND HERENI -*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
MUZIKE MP3
Home
FORUM
HISTORIA E POPULLIT SHQIPTARE
HUMOR TELEVIZIV ----->>FIKS FARE<<-----
ARKIV "98-99"
SHQIPERIA E BASHKUAR
POZITA GJEOGRAFIKE E SHQIPERISE
"SE SHPEJTI"
ALBANIAN HIP-HOP
TEKSTE KENGESH
RADIO LIVE
MUZIKE MP3
FJALOR EMRASH SHQIPTAR
FOTO NGA SHQIPERIA
FREE LOGO
FREE SMS
KARTOLINA
MELODI PER CELULAR
KULTUR
RUDI HERENI
E-MAIL
ALBANIA
POEZI
KUSH JAM UNE
KULELI ASKERI LISESI
KOSOVA
HOROSKOPI
HUMOR
FJALE TE URTA
MUZIKE
LAJME
SPORT
FJALOR
GjENI NJE SHOQERI TE RE
KARA HARP OKULU
SEND LETTER
VAJZAT KERKOJNE DJEM
DJEMT KERKOJNE VAJZA
TOP MENDI WEBSITES
FOTO ALBUMI
SHKOLLA
LAJME KOMIKE
KUKES
TIRANA
BERAT
DURRES
ELBASAN
GJIROKASTER
KORĒE
SHKODER
DIBER
FIER
PERMET
POGRADEC
SARANDE
KRUJE
LUSHNJE
BUTRINT
VLORA
"SHKOLLAT"
KULELI ASKERI LISESI
KARA HARP OKULU
PIYADE OKULU

Fajtori - Muzikė

Albumi / Autori
Kėngė
            Festivale dhe Koncerte -
            1.    2 die 4 10
            2.    Alban Emiri 9
            3.    Aleksandėr Gjoka 16
            4.    Alfred Meēo 10
            5.    Altin Shira 10
            6.    Andi Shkoza 10
            7.    Anita Take 18
            8.    Arben Sinanaj 10
            9.    Arbėrie Hadėrgjonaj 7
          10.    Ardit Gjebrea 10
          11.    Ardjan Trebicka 10
          12.    Artiola Toska 11
          13.    Aurela Gaēe 10
          14.    Bojken Lako 6
          15.    Bujar Qamili 10
          16.    Dashnor Diko 9
          17.    Djemtė e Detit 9
          18.    Djemtė e Vlorės 13
          19.    Eli Fara 16
          20.    Elita 5 27
          21.    Eranda Libohova 8
          22.    Erjon Korini 8
          23.    Ermira Babaliu 17
          24.    Etmond Mancaku 15
          25.    Fatma Zyberi 17
          26.    Fitnete Rexha 18
          27.    Franēesk Radi 10
          28.    Gjergj Jorgaqi    22
          29.    Grupi Akullthyesit 10
          30.    Grupi Mishela 13
          31.    Grupi Mister 10
          32.    Grupi Ritfolk 15
          33.    Grupi The Dreams 11
          34.    Grupi ThunderWay 9
          35.    Grupi i Tepelenės 10
          36.    Grupi i Vrionit 12
          37.    Irma Libohova 18
          38.    Irma dhe Eranda (tė vjetra) 15
          39.    Kastriot Tusha 13
          40.    Kozma Dushi 8
          41.    Kėngė Pėrmetare 12
          42.    Kėngė korēare 17
          43.    Kėngė tė lehta 16
          44.    Kėngė tė zgjedhura 10
          45.    Laberia ime 13
          46.    Laver Bariu 13
          47.    Liri Rasha 18
          48.    Luēie Miloti 17
          49.    Mimoza Selimi 9
          50.    Motrat Paraveli 13
          51.    Mozaik Populloresh 11
          52.    Parashqevi Simaku (popullore) 11
          53.    Parashqevi Simaku (tė lehta) 17
          54.    Popullore Dasme (1) 15
          55.    Popullore Dasme (2) 12
          56.    Projekt Jon    15
          57.    Redon Makashi 15
          58.    Robert Aliaj 10
          59.    Rovena Dilo 12
          60.    Sami Kallmi 10
          61.    Selami Kolonja 14
          62.    Shoqėria Jugu 19
          63.    Shqipėria e jugut 18
          64.    Shqipėria e mesme 17
          65.    Shqipėria e veriut 18
          66.    Sinan Hoxha 30
          67.    Spirit Voice 9
          68.    Tani 2001 10
          69.    Tefta Tashko Koēo 16
          70.    Valbona Mema 7
          71.    Vaēe Zela 24
          72.    Vėllezėrit Curri 11

 

www.armendhereni.cjb.net

www.kukesonline.cjb.net


Jeni tek:

Armend HERENI >>   Muzikė  

 

Enter supporting content here