Make your own free website on Tripod.com
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*- ARMEND HERENI -*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
TOP MENDI WEBSITES
Home
FORUM
HISTORIA E POPULLIT SHQIPTARE
HUMOR TELEVIZIV ----->>FIKS FARE<<-----
ARKIV "98-99"
SHQIPERIA E BASHKUAR
POZITA GJEOGRAFIKE E SHQIPERISE
"SE SHPEJTI"
ALBANIAN HIP-HOP
TEKSTE KENGESH
RADIO LIVE
MUZIKE MP3
FJALOR EMRASH SHQIPTAR
FOTO NGA SHQIPERIA
FREE LOGO
FREE SMS
KARTOLINA
MELODI PER CELULAR
KULTUR
RUDI HERENI
E-MAIL
ALBANIA
POEZI
KUSH JAM UNE
KULELI ASKERI LISESI
KOSOVA
HOROSKOPI
HUMOR
FJALE TE URTA
MUZIKE
LAJME
SPORT
FJALOR
GjENI NJE SHOQERI TE RE
KARA HARP OKULU
SEND LETTER
VAJZAT KERKOJNE DJEM
DJEMT KERKOJNE VAJZA
TOP MENDI WEBSITES
FOTO ALBUMI
SHKOLLA
LAJME KOMIKE
KUKES
TIRANA
BERAT
DURRES
ELBASAN
GJIROKASTER
KORĒE
SHKODER
DIBER
FIER
PERMET
POGRADEC
SARANDE
KRUJE
LUSHNJE
BUTRINT
VLORA
"SHKOLLAT"
KULELI ASKERI LISESI
KARA HARP OKULU
PIYADE OKULU

Armend HERENI.jpg

topsites.gif

 

 

 

           

Behuni edhe ju pjese i ketij projekti duke u bere pjestar i kesaj liste moderrne. Duke u bere pjestar i kesaj top liste, do te keni me shume vizitore ne faqet e juaja. Ju lutemi te gjithe vizitoreve te na perkrahin duke klikuar ne reklamat tona. Me respekt webmasteri i Top Mendi Websites.

Kerko me motor kerkimi

 

KUKES ONLINE

Rank ARMEND HERENI Total Votes Votes Out
Ranks 1 - 5
1 www.armendhereni.cjb.net
Histori Shqipėtare, letersi Shqiptare, Hymni I Flamurit Shqipėtarė, Harta e Kosovės Me pjes tė mdhaja, Vendlindja Thrret, Trojet Shqipėtarve, Fotografi, Pėrreth Frshatrave ose Qyteteve tė Kosovės, Shqipėris, Maqedonis, Malit tė Zi, Krijo Faqen tėnde nė Internet, Muzikė, Lajme, Pėrreth UCK-jes, Regjistrohu Post Elektronike ose E-mail falas
emrijuaj@mailsurf.com, Si dhe shume  shume  linka tė ndryshme, Etjera...it's the Best...     "KUKES ONLINE"
55 9
2 ---==[SkEnDeRBeU]==----

.::Mire Se vini ne faqen tone.CHAT me server e service shqiptare [/server irc.skenderbeu.de],, FORUM, VoiceChat , DownLoad programesh -=-[Eggdrops, PsyBnc,Programe interneti: nero 5.5 --Flash5, antivirus e shum tjera;; mund te porosisni edhe Server shqiptar]-=- .::::[PoWered by Shell IRCD Skenderbeu]::::. si dhe mIRC ScRIpTa ne gjuhen shqipe. Merreni Download VerSiOnIn e Ri ..::@lß4F|ght£rS©®|pT2oo2::.. Super per CHanOps, IRCop, shume opcione floodi, Cr4ck-Demolition version etj =) Rrini ne kontakt me ne. Se shpejti [:::$k3nÐĖrB3U S©®|pT:::]
28 13
3 Muzikė pa Kufi

MP3 shqip,erotik,sex,video,film,programe,mbrėmjet rinore nė Suedi,chat,etj
28 50
4 Bota Ime

Deshironi te jetoni nje jete me kuptim,doni te dini me teper per jeten e perjetshme,Doni te njihni Krijuesin tuaj.Hyre ne kete faqe dhe nuk do te zhgenjehesh.Jeni te mirepritur te na shkruani. Bota Ime mund te behet Bota juaj.Kenaquni
11 8
5 Welcome to Albania
'Welcome to Albania' Ketu do te gjeni pamje nga qytetet Shqiptare, informacion te pasur Arkeologjike,Kulturore,Historike,Ekonomike,Literature,Udhetime,Muzeume etj.Nje pershkrim i bukur i qyteteve kryesore te Shqiperise i shoqeruar me fotografi te shumta.Home-pagi do te rinovohet shpesh.
9 6

Fjalor xhepi elektronik Anglisht - Shqip - Anglisht me 475000 fjale dhe shqiptim


Rank  

www.armendhereni.cjb.net

Total Votes Votes Out
6 Albanian Mp3 - Shqip Mp3 MP3's Mė Tė Rejat WNC,
Histori Shqipėtare, letersi Shqiptare, Hymni I Flamurit Shqipėtarė, Harta e Kosovės Me pjes tė mdhaja, Vendlindja Thrret, Trojet Shqipėtarve, Fotografi, Pėrreth Frshatrave ose Qyteteve tė Kosovės, Shqipėris, Maqedonis, Malit tė Zi, Krijo Faqen tėnde nė Internet, Muzikė, Lajme, Pėrreth UCK-jes, Regjistrohu Post Elektronike ose E-mail falas emrijuaj@aberisha.zzn.com, shum shum linka tė ndryshme, Etjera...
9 15
7 Welcome to http://devoted.to/Albania
Lajme, SHUME Animacione, Piktura te mira nga qytetet Shqiptar, Vjesha Shqipe, Wallpapers Shqiptare, Informacion te perdorshem, dhe shume gjera te tjera.
8 28
8 *** ALBANIA WEB *** Faqja e re Shqiptare.
TOPLIST Forum, sport, music, Web Help, photos, fun and humor, Poetry - Poezi, Lajme, Sport, Kulture kuriozitete anmiacione BANER FALAS logo scripte hrml historia gjeografia qytetet Shqiptare...
7 18
9 DRENIWEBB
MP3, FILMA, FUN STUFF
7 9
10 ===Black EaGle=== Voice Chat is back==
Lajme ne Audio, Chat me ze (punon), chat me text, E-mail Falas = you@blackeagle.ever1.net=Fjalor ne te gjitha gjuhet,, , masakrat, horoskop( se shpejti muzik etj..)
6 8
11 ©│[ALBAPROJEKT]│©
Me ne ju riten emocionet pa masė, binduni vetė!! Chat, MP3-Muzik, Humor, Lajme aktuale, Histori, Kultur, Lidhje tė shumta dhe shum gjėra tjera,,, vetėm urdhėroni !!
5 10
12
Faqja e Hajredinit..
Kjo Faqe esht e pasur me Lajme,Muzik,Sport,Lojra,etj.etj
5 8
13 .....::::POROZECHAT.:::::::.....

per shqiptaret e shqiperise jeni te mirepritur tek voice chati juaj ,forumi e fotoalbumii::::::::::::::

4 3
14 Forumi i perbashkėt shqiptar
Forumi i Tetoves, Pejės, Mitrovicės, Gjirokastrės, Tropojės, Gjilanit, Gostivarit, Dibrės, Kėrcovės .... Pėr diskutime, ndhihmė reth kompjutorit ... regjistrimi zgjat 30 sekonda ... 100% Shqip dhe modercion ...
3 2
15 Alka'S Music Site
Over 1,000 Albanian Music AND English Music, ( Rap,R&B,Hip-Hop etc..).Lyrics - Chat - Web Forum - Mp3's - Lajme - LOTSSS MORE ~! Please vist and Sign my Guest Book!
3 8
16 TV Digital
Tė dhėna tekniko teknologjike mbi TV digitale,punimi i kartelave pirate pėr tė gjitha sistemet e kodimit,kodat dhe hex filet,seek dating,mbrėmjet rinore nė suedi ....e shum hjėra tjera me interesim tė posaqem...
3 5
17 Kaēaniku on line 3 0
18 Mirė se vini
Pėr tė gjithė
1 4
19 AlbanianStudents
Ketu do te gjeni histori nga Shqiperia , chat ku mund te shikoni fotografit me personat qe flisni ,Muzik te zgjedhur nga shqiperia , horoskop i cili ndrohet dite per dite , fotografi nga qytetet e shqiperis dhe shum gjera te tjera
1 8
20 Ferdinand Laholli's Homepage
Poezia ėshtė bukuria prej qielli e shpirtmendjes njerėzore. Nė faqen tonė dygjuhėsh...
1 0
21 msn.com/Kosova.web
Vizitone faqen tonė, kėtu mund tė gjeni gjėra interesante, aktuale, prozė, poezi nga shkrimtarėt mė tė shquar Kombtarė, Testim mbi njohuritė tuaja, Anekdota, Aforizma, Humor etj.... ***Jeni tė mirėpritur***...
1 5
22 Territori i ILIR-it
You will find everything you need to entertain yourself! The latest Music Videos. News and other links to other Albaninan pages on the NET
1 2
23 ...:{J-Design}:...
NEW - Faqe per webmastera, ndihme e ndryshme ne lidhje me web designin udhezime shqip, dhe modela faqesh te gatshme per ti zbritur falas,
1 1
24 Vlora dhe Une
Ketu do te gjeni gjithshka rreth qyteteve shqiptare dhe mjaft faqe te tjera interesante.
1 1
25 Silvana:All that matters is our freedom
All about Albania! Histori, qytetet e rendesishem, personazhet historik dhe politik, website i kompletuar me fotografi qe shfaqen bukurine e vendit! Tutto quello che volete sapere sull'Albania, un sito completo che ripercorre tutta la storia, con personaggi politici e storici, e con tante fotografie che immortalano i luoghi pił belli!
1 1
26 AlbTir
Tironcat, foto, muzikė, lojra, lojra, lojra, humor, chat....WebMaster: Redis Kelmendi iu mirėpret nė botėn shqipėtare tė internetit....AlbTir: Nje atdhe, Nje komb! Mirėsevini!
1 1
27 albania 0 4
28 Flamur Haroku
Personal Web Site, Search Engine. Chat, Jokes, Sport, Cars, Information about Albania and Photo, Maps, Games...etcs
0 2
29 http://www.kosovachurch.com
Presentation of the christian work in Kosova
0 4
30 MEMEDHEU
The best site on World !
0 3
31 ALB FANTASMA
come to talk with us
0 5
32 Mire se vini
Hakif-s Web-Seite!!!
0 1
33 http:/niaforever.com
ketu do gjenie informacion rreth Shqiperise, krishterimit,muzikes,shtypit shqiptar ,Chat dhe shume gjera te tjera.Na vizitoni!!
0 1
34 tropoja
Mir se vini ne tropojen heroike
0 3
35 Njani
muzik, humor, shpallje, pyetje, top10, horoskopi, pse ėshtė mė e mir birra se femra? etj etj...
0 4
36 Albania for Christ.com
An Albanian Christian Web-Site, with information about Albania and much more.
0 0
37 Shqipetaret e Bashkuar
lajme,muzike,histori............................................
0 5
38 Faqet e Tritan Myftiut
Faqe personale qė pėrmbledh midis tė tjerash edhe shumė informacione pėr Shqipėrinė
0 0
39 TREGIME MBI DASHURINE RINORE
SHIKONI EDHE FOTOALBUMIN KOMBETAR - Shume here kishte ndodhur qe njerzit ta fejonin nje vajze dimrit dhe ta pelqenin, por veres te ndjeheshin te zhgenjyer kur kishin vene re psh.zuzen shume te trashe, ose gjinjet shume te vogel. Kishin ndodhur edhe gjera tjera: psh. mashkullit te veshur trash nuk i verehej gunga qe kishte ne shpine dhe keshtu vasha trishtohej veres.
0 3
40 Kpuzi-Team
Mirė se vini te Kpuzi-Team:Kėtu mund te argetoheni me VOICE-CHAT me F9 si dhe me: Lajme;Musik-Live;Humor;VOTO;Chat;SMS;Foto;etj.Kpuzi-Team i deshiron tė gjithė shqiptarvė jetė te gjatė e tė lumtur!
0 3
41 E.T Computers Online
Here you can find everything about hardware, software, crackz, warez, software, games that you can play online, serialz, mail, moviez etc
0 3
42 kosova2000
kosova2000 ma e mira ne DALnet (mIRC)
0 4
43 http://dragobia72.homestead.com/
Mirse vini ne Dragobi........Ne dragobi ku nontogeri nuk dorzohet bajram begu..... Jam nje cik nga dragobia Hije me paska ciftelia.... Mirserdhet. Ne dragobi ku nontogeri nuk dorzohet Bajram Begu ..... Jam nje cik nga dragobia hije me paska ciftelia.... Mirserdhet.
0 3
44 Tiranas Images
Fotografi nga Tirana reale bere nga Elvis Pazaj, harta qytetesh ecc
0 2
45 AlbBoston
Informacionet me te fundit nga Shqiperia dhe USA
0 1
46 - Kėshtenja Online -
-\\- Muzik e Zgjedhur \ Voice Chat \ Java Chat \ Histori \ Foto -\\-
0 4
47 liridon's site
O good Site all I can say
0 0
48 ````^^PRISHTINALIJA^^```
Mire se vini ne faqen time personale.Gazeta,Revista,Shqiptaret e Diaspores,Politike,Lajme,Kulture dhe sport,Organizata dhe institucione,Kompani,Radio televizioni,Faqet Shqiptare
0 5
49 http://www.ilirpejoni.com
everything you need
0 1
50 Basri-best in the net
RISI-chat shqiptar......Muzikė nė mp3 dhe real-audio kualitet i lartė(mbi 200),letėrsi shqiptare, lidhje, winamp skins me motive shqiptare dhe tjera,galeri me java applete fantastike,programe etj.....
0 4
[Next 50 Members]
  [Add Your Site to This List] [Email List Owner]
[List Member Account Login] [View All Members of List]

Hosted by Top Site Lists. Create your own list. [Disclaimer]
Search: For:

 

 

 

Mos u regjistro pa e lexuar dhe e pranuar rregulloren e me poshtme! ! !

Top Albanian Websites eshte nje nga top listat me moderrne ne internet. Po nuk vendoset banerin ne nje vend te dukshem ne faqen tuaj, Top Mendi Websites ka te drejte qe t'ju s'kualifikoje pa asnje paralajmerim. Ky veprim ndoth per arsye se mos kopjimi i HTML-kodit ne websitin tuaj, ben websitin tuaj jo aktiv. Faqet me 0 vota nuk do te shfaqen ne top listen tone. Faqja juaj duhet te marri te paken 1 vote ne jave qe te shfaqet ne Top Mendi Websites. Gjithashtu mos regjistro te njejten faqe me shume se nje here. Regjistrime te teperta do te fshihen menjehere. C'do faqe fillon konkurimin me 0 vota c'do jave. Ne kete menyre c'do faqe ka shanse te barabarta qe te konkuroje ne Top Albanian Websites. In-votat tregojne se sa vota ka marre faqja juaj qe nga fillimi i javes. Out-votat tregojne se sa vizitore kane hyre nepermjet Top Albanian Websites qe nga fillimi i javes.

Rregullorja:

  • Nuk lejohet regjistrimi i nje top liste tjeter. Regjistrim i nje top liste tjeter do te s'kualifikohet menjehere pa asnje paralajmerim.

  • Websajtet duhen te kene permbajtje Shqiptare. Regjistrimi i faqeve me permbajtje jo Shqiptare, do te s'kualifikohen menjehere pa asnje paralajmerim.

  • Nuk lejohet regjistrimi i faqeve me permbajtje pornografike, virusesh, kraqesh, si edhe shume gjera te tjera ilegale. Regjistrimi i faqeve me permbajtje te mesiperme, do te s'kualifikohen menjehere pa asnje paralajmerim.

  • Ne qofte se nuk vendosni banerin ne nje vend te dukshem ne faqen tuaj, Top Albanian Websites ka te drejte qe t'ju s'kualifikoje pa asnje paralajmerim.

  • Marrja e votave me dhune ne menyra te ndryshme, nuk lejohet ne asnje menyre.

Dergo c'do pyetje ose koment tek h012124@kho.edu.tr 

Siper

Copyright © 1997 - 2002 Top Mendi Websites

Ju faleminderit per viziten e kesaj faqe...Kjo eshte faqja e pare Shqipetare dhe Kuksiane ne intenret qe ka SMS me "450" karaktere...Nga kjo faqe ju mund te dergoni ne te gjithe Boten mesazhe falas...Pra mos humbni kohe dhe vizitojeni kete faqe...jeni te mirepritur :-))))

HTTP://WWW.KUKESONLINE.CJB.NET